НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

Нормативне поле, завдання та функції

Тернопільське територіальне управління Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку утворено згідно з наказом Голови Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 16.05.96р.  № 106, є підпорядкованим і підзвітним Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

Основними завданнями Територіального управління Комісії у Тернопільській області є:

 • формування та забезпечення реалізації єдиної державної політики щодо розвитку та функціонування ринку цінних паперів та їх похідних в регіоні;
 • координація діяльності державних органів з питань функціонування в Україні ринку цінних паперів та їх похідних;
 • здійснення державного регулювання та контролю за випуском і обігом цінних паперів та їх похідних в регіоні, додержанням законодавства в цій сфері;
 • захист прав інвесторів шляхом здійснення заходів щодо запобігання і припинення порушень законодавства на ринку цінних паперів, застосування санкцій за порушення законодавства у межах своїх повноважень;
 • сприяння розвитку ринку цінних паперів;
 • узагальнення практики застосування законодавства України з питань випуску та обігу цінних паперів, розроблення пропозицій щодо його вдосконалення;
 • забезпечення регулювання діяльності учасників Національної депозитарної системи в регіоні у межах своїх повноважень;
 • здійснення заходів щодо інформування та підвищення рівня знань населення регіону з питань функціонування фондового ринку.

 

В межах своїх повноважень Територіальне управління у Тернопільській області забезпечує взаємодію Комісії з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, правоохоронними органами та іншими місцевими органами державної влади з питань  розвитку та функціонування у регіоні ринку цінних паперів, здійснює в регіоні державне регулювання та контроль за випуском цінних паперів, додержанням вимог законодавства в цій сфері, забезпечує контроль за діяльністю емітентів цінних паперів, професійних учасників ринку цінних паперів, інститутів спільного інвестування та інші функції і завдання.

 

Пріоритетними напрямками роботи Територіального управління Комісії у Тернопільській області є забезпечення стабільності та прозорості на ринку цінних паперів, здійснення державного регулювання та контролю за діяльністю учасників ринку, захист прав інвесторів, сприяння розвитку фондового ринку.

 

Діяльність Територіального управління Комісії у Тернопільській області відповідає завданням, визначеним діючим законодавством та нормативними актами Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

 

Співпраця Територіального управляння Комісії з державними адміністраціями у всіх областях України, місцевими державними органами дозволяє проводити спільну регіональну політику, розвивати інвестиційні процеси, захищати права інвесторів.

 

Державна комісія з цінних паперів та фондового ринку постійно приділяє увагу питанням розвитку регіонального сегменту фондового ринку, участі територіальних органів у виконанні програм соціально-економічного розвитку регіонів.


← Назад
Вхід


Зареєструватися

Новини ТУ

 • 08.02.2012 Скасовано реєстрацію випуску цінних паперів (простих іменних акцій) ПрАТ “Тернопільінфоком”

  Детальніше →
 • 03.02.2012 Зупинено обіг цінних паперів (простих іменних акцій) ВАТ “Підволочиський хлібозавод”

  Детальніше →
 • 02.02.2012 Скасовано реєстрацію випуску цінних паперів (простих іменних акцій)ВАТ “Тернопільська фабрика художніх меблів”

  Детальніше →
 • 31.01.2012 Скасовано реєстрацію випуску цінних паперів (простих іменних акцій)Торгово – виробничого ЗАТ “Ексімп”

  Детальніше →
 →